KONST / Litografier / Färglitografi 13857091
nr 1385 7091
Lars Hellström
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/20. Motivet: 19x17, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
Lars Hellström, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:44:20
150 kr